İSTEK KOCAELİ OKULLARI LANSMANI

İSTEK KOCAELİ OKULLARI LANSMANI

İSTEK KOCAELİ OKULLARI LANSMANI

İSTEK KOCAELİ OKULLARI LANSMANI

 

02 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 18:00’ de İSTEK Kocaeli Okulları lansmanı gerçekleşti. Başiskele Kampüsünde gerçekleşen lansmana velilerin ilgisi büyüktü. Lansman öncesi verilen kokteylden sonra konferans salonuna geçildi.

İSTEK Kocaeli Okulları‘’Her çocuk biricik ve tekdir’’ felsefesinden yola çıkılarak 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında ; okulöncesi, İlkokul,Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi kademeleriyle eğitim zincirine katılıyor. 1985 yılında Bedrettin Dalan tarafından kurulan İSTEK Vakfı, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, çağdaş ve girişimci nesiller yetiştirmektedir. Bugün Anaokulundan Üniversiteye uzanan bir eğitim zincirine sahip kurumumuz 13 Anaokulu, 13 İlkokul, 13 Ortaokul, 12 Lise, 8 Fen Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi ile ülkemizin geleceğinde söz sahibidir.

İstek Kocaeli Okullarına Lansmanına; Kocaeli İl ticaret Müdürü; Veysi UZUNKAYA, Milli Eğitim Müdürlüğü Bakanlık Maarif Müfettişi; Volkan AĞYEL, Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil AKKAYA ,İSTEK Vakfı Genel Müdürü; Ali İhsan YAZGAN, Genel Müdür yardımcıları;Esin ELMAS, Mustafa ARITÜRK, İSTEK Vakfı Eğitim Koordinatörü; Serap PARMAKSIZOĞLU, İSTEK Vakfı Hukuk Müşaviri; Oğuzcan BAHAR, İSTEK Vakfı Yabancı Diller Koordinatörü İpek BULDUK COOLEY , İSTEK Vakfı Sınav Hazırlık Koordinatörü Mustafa YAZICIOĞLU , İSTEK Acıbadem Kampüs Müdürü Özgür YÖNETEM ve çok sayıda velinin katılımıyla gerçekleşti.